Светосавска академија 26.01.2017.

SVETI SAVA AKADEMIJA 2017

Јана Васић је ученица 8/3 разреда.  Одлична је ученица примерног понашања. Њени успеси на различитим такмичењима су многобројни. На такмичењима из српског језика, математике, физике, биологије, географије, гимнастике освајала је прва, друга и трећа места на општинском и окружном нивоу у претходним годинама. Бави се плесом.

Они који познају Јану знају да је она нешто много више од  диплома и оцена. Она је једно  драго биће, озбиљна кад треба и насмејана кад је то потребно. Учи са лакоћом. Њена радозналост и жеља да схвати суштину онога што учи је препознатљива на часовима. Свако њено питање је промишљено. Добар је пријатељ увек спремна да помогне. На њу се увек можете ослонити. Има своје мишљење, спремна је да се бори се за њега,  али не по цену да повреди неког другог.

Пети разред 2013/2014.

Општинско такмичење -  1. место

Окружно такмичење - 2. место

Биологија