ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ЦРВЕНОГ КРСТА У ПРУЖАЊУ ПРВЕ ПОМОЋИ 13.04.2019.

У суботу 13.4.2019. године одржано је Општинско такмичење Црвеног крста у пружању прве помоћи и реалистичком приказу повреда, стања и обољења.

Нашу школу је представљало две екипе од по 6 чланова. Екипа 7.разреда је била најуспешнија на тесту знања, а екипа 8. разреда у пружању прве помоћи. Честитамо ученицима на труду и знању који су показали.

Хвала и ученицима наше школе који су учествовали у реализацији полигона и симулирали повреде.

Наши ученици су наш понос.

Честитамо Црвеном Крсту Рума на сјајно организованом такмичењу, али и посвећености у здравственом просвећивању младих.

PRVA POMOC OPSTINSKO 2019

ЈОШ ФОТОГРАФИЈА КЛИКНИ!

ИСТОРИЈА ОПШТИНСКО , ОКРУЖНО И ПЛАСМАН НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МАРТ И АПРИЛ 2019.

Наши ђаци постигли запажене резултате на свим нивоима такмичења из историје.

На окружном такмичењу 07.04.2019. које је одржано у Лаћарку сви ученици су постигли одличан резултат , а Лазар Линцнер 7-5 се пласирао на републичко такмичење.

Честитамо ученицима , родитељима и наставницима.

1 ISTORIJA OPSTINSKO 2019

АТЛЕТИКА МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ СРЕМСКА МИТРОВИЦА 11.04.2019.

Међуокружно такмичење у атлетици Сремска Митровица  запажени резултати ученице 6-3 Митровић Марије 2. место у скоку удаљ као и ученика 6-1 Гагић Виктора 2. место у бацању кугле. Честитамо ученицима, родитељима и наставницима.

ATLETIKA MEDJUOKRUZNO 2019

БИОЛОГИЈА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ 14.04.2019.

Окружно такмичење из биологије, запажен резултат и пласман на републичко такмичење нашег ђака 7 -5 Дабић Давида. Честитамо ученику, родитељима и наставницима.

"Кенгур без граница 2019" 15.04.2019.

Објављене су коначне ранглисте за такмичење "Кенгур без граница 2019".

Похвале на такмичењу освојили су Огњен Стојадиновић, ученик IV1 учитеља Милована Миловановића и Немања Грујичић, ученик VI разред наставнице Невене Ферлан. Честитамо од срца ђацима, родитељима учитељима и наставницима.

ПРУЖАЊЕ ПРВЕ ПОМОЋИ ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ 13.04.2019.

Извештај наших седмака са данашњег такмичења из прве помоћи:

Данас смо били на општинском такмичењу у пружању прве помоћи. Осми разред наше школе освојио је прво место, а седми друго. Ми, седмаци, смо први и у решавању теста.

Осми разред: Срђан Вересија, Анастасија Новаковиц, Анабела Ковачевић, Никола Коларовић, Ања Тубић, Валентина Гагић.

Седми разред: Урош Авакумовић, Данило Докмановић, Огњен Радуловић, Огњен Бабић, Вања Пијуновић и Катарина Дупор.

Јако смо поносни на нашу децу! ЧЕСТИТАМО!

ФОТОГРАФИЈЕ КЛИКНИ!

ГЕОГРАФИЈА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ 14.04.2019.

Сјајан успех и на одржаном Окружном такмичењу из географије:

Катарина Дупор 2.место,

Алекса Јевремовић 3.место,

Немања Марковић 3.место,

Анастасија Брнчић 3.место,

Наташа Шушуловић 3.место.

Честитамо ђацима, родитељима и наставницима!

РЕЦИТАТОРИ ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ СЕЧАЊ 14.04.2019.

Иако се није пласирао на републички ниво, Урош Авакумовић је имао запажен наступ у Сечњу на Покрајинској смотри рецитатора '' Песниче народа мог ''. Урош је имао и сјајну подршку својих рецитаторских другарица Ање и Ане. Честитамо од срца ученику, родитељима и наставници.

RECITATOR UROS OKRUZNO 2019