ШКОЛСКО И СПОРТСКО ДРУГАРСТВО = УСПЕХ 19. 02.2019.

Спортски успеси наших садашњих , бивших  и будућих ђака, браће и сестара нас чине поносним .

Ана ,Соња и Немања Бјелић!

Урош и Стефан Зубовић!

Никола , Милица и Немања Петровић!

Честитке од срца ! Уз вас смо и кад порастете !

Добродошли !

1 BJELICI SPORTASI NASE SKOLE

1 ZUBOVIC UROS STEFAN SPORTASI BRACA  2019

1 PETROVIC NIKOLA MILICA NEMANJA SPORTASI 2019

1 SKOLSKO I SPORTSKO DRUGARSTVO 2019

ШКОЛСКО И СПОРТСКО ДРУГАРСТВО=УСПЕХ

''ВОЈНА ГИМНАЗИЈА'' ИЗ БЕОГРАДА 05.02.2019.

У свечаној сали наше школе ученицима 8. разреда представила се ''Војна гимназија'' из Београда.

Најбоља препорука за одабир будућих средњошколаца је слоган и мото Војне гимназје из Београда '' ЗНАЊЕ ЈЕ НАШЕ ОРУЖЈЕ '' са којим сигурно добијате најбоље и најквалитетније.

1 VOJNA GIMN 2019 PREZENT

11 VOJNA GIMNAZIJA 2019 PREZNT

ЈОШ ДИВНИХ ФОТОГРАФИЈА КЛИКНИ!

НАГРАЂЕНО 1-4 НА КОНКУРСУ ПРОГРАМА ''ПОКРЕНИМО НАШУ ДЕЦУ'' ЗА 2018.ГОДИНУ

Ученици одељења I4 су ове године учествовали на конкурсу "Покренимо нашу децу".
  Конкурс је намењен свим основним школама из Републике Србије које редовно и правилно примењују вежбе из програма "Покренимо нашу децу".
  Одељење I4 се нашло међу 36 најбољих одељења из целе земље и освојило пакет реквизита за физичку активност.   Честитамо!
1 AKVA VIVA NAGRADA 2018 14 TURCINOVIC PND

НАША ШКОЛА НАЈУСПЕШНИЈА ОСНОВНА ШКОЛА У СПОРТУ У СРЕМУ ЗА 2017/18. ШК. ГОД. 28.01.2019.

''САВЕЗ ЗА ШКОЛСКИ СПОРТ СРЕМА'' је објавио најбоље школе сремског округа за школску 2017/18. годину. Наша школа је најуспешнија Основна школа Срема са 1627 бодова. Честитамо!

ПРИЛОГ СТВ У НАШОЈ ШКОЛИ ПОГЛЕДАЈТЕ!

1 NAJUSP SK U SREMU SPORT 2017 18

26 -27.01. 2019. СВЕТИ САВА – СВЕТОСАВСКА АКАДЕМИЈА

Наша школа је ове године била домаћин Светосавске академије у Културном центру '' Брана Црнчевић'' Рума.

Додељене су Светосавске повеље награђеним ученицима основних и средњих школа као и награде хуманитарног фонда ''Јасмина Милошевић'' за најбоље литерарне радове ученика.

Добитник Светосавске повеље наше школе је Немања Лукић 8. разред ,а Немања Небригић ученик 6. разреда је добитник награде за најбољи литерарни рад '' Мост који бих саградио''.

Честитке нашој генијалној уметници за сценографију Александри Станковић – Јовановић магистру сликарства што нам је позорница изгледала светски. Хвала!

Свим добитницима, родитељима, учесницима, гостима као и запосленима честитамо и захваљујемо.

11 SVETI SAVA POVELJE SVI

1 SAVA 2019

12 SAVA 2019 KC

ЈОШ ФОТОГРАФИЈА КЛИКНИ!

РЕПОРТАЖА  СТВ ВИДЕО КЛИКНИ!

НЕМАЊА НЕБРИГИЋ 6. РАЗРЕД ВИДЕО КЛИКНИ!

1. Део Светосавке академије ОШ '' Душан Јерковић'' Рума у Културном центру ''Брана Црнчевић'' 26.01.2019.

''СТО МЛАДИХ ТАЛЕНАТА'' – СРЕМСКОГ ОКРУГА 2018.

23.01.2019.

Успех наших ђака у поезији објављено у ''СТО МЛАДИХ ТАЛЕНАТА'' – СРЕМСКОГ ОКРУГА 2018.

Ученици: Борислав Станковић, Стефан Живчић, Ана Љуштина, Ена Шакотић, Наталија Антонић, Ана Митровић, Марија Дешић, Стефан Швоња,Милица Малбашић, Анђела Радиновић, Милица Дешић, Миона Аврамовић и Ива Виторовић.

Честитамо ученицима, родитељима и учитељицама и захваљујемо Ружици Стојановић педагогу и директорки Обренки Красић.

1 STO MLADIH TALENATA 2018

НАША ШКОЛА У ЗБОРНИКУ Е-ТВИНИНГ ПРОЈЕКАТА КОЈЕ СУ ДОБИЛИ ЕВРОПСКУ ОЗНАКУ КВАЛИТЕТА ЗА 2017/2018. ГОДИНУ (НА 46. СТРАНИ)

Objavili smo Zbornik radova sa 35 eTwinning projekata koji su dobili Evropsku oznaku kvaliteta u školskoj 2017/2018. Zbornik vam može poslužiti kao primer dobre prakse i inspiracija svim zainteresovanim vaspitačima/nastavnicima za buduće projekte.

Publikaciju možete preuzeti ovde: https://goo.gl/d1Q9WM

1 ZBORNIK ETVINING 2017 2018

''БОЖИЋНА УЛИЦА''- РУМА НАСТУП НАШЕГ ХОРА И НАСТАВНИЦЕ СУНЧИЦЕ ЈАКОВИЋ 06.01.2019.

На традиционалној манифестацији у Руми '' Божићна улица'' , хор наше школе је наступао на Бадње вече 06.01.2019. на градском тргу у Руми у 18 ч. са наставницом Сунчицом Јаковић. Предиван наступ са програмом пригодним за божићне и новогодишње празнике.

1 SUNCICA BOZICNA ULICA 2018ZADNJA PENZIJA

ФОТОГРАФИЈЕ И ВИДЕО СНИМЦИ КЛИКНИ!