''БОЖИЋНА УЛИЦА''- РУМА НАСТУП НАШЕГ ХОРА И НАСТАВНИЦЕ СУНЧИЦЕ ЈАКОВИЋ 06.01.2019.

На традиционалној манифестацији у Руми '' Божићна улица'' , хор наше школе је наступао на Бадње вече 06.01.2019. на градском тргу у Руми у 18 ч. са наставницом Сунчицом Јаковић. Предиван наступ са програмом пригодним за божићне и новогодишње празнике.

1 SUNCICA BOZICNA ULICA 2018ZADNJA PENZIJA

ФОТОГРАФИЈЕ И ВИДЕО СНИМЦИ КЛИКНИ!

ПРОЈЕКАТ СРЕЋНА НОВА ГОДИНА УЧЕНИКА ПЕТИХ РАЗРЕДА 12.2018.

Пројекат под називом СРЕЋНА НОВА ГОДИНА за ученике петог разреда успешно је завршен 21. децембра новогодишњим вашаром у холу наше школе.

Пројектом је остварена корелација Технике и технологије, Ликовне културе, Српског језика и књижевности, Енглеског, Француског, Руског и Немачког језика .

Хвала ученицима и наставницима који су учествовали у реализацији пројекта.

1 5 R PROJEKAT NOVA GODINA 2018

Браво!

НАША НАСТАВНИЦА АЛЕКСАНДРА СТАНКОВИЋ - ЈОВАНОВИЋ 13.12.2018.

Завичајни музеј Рума, у четвртак 13. децембра 2018. године приредио је отварање изложбе радова са 46. ликовне колоније "Борковац".

Организатори колоније позвали су десет уметника, ликовних педагога, међу којима је и наставница наше школе Aлександра Станковић- Јовановић. Њена инспирација биле су румске основне школе.

1 BORKOVAKA KOLINIJA SASA SKOLE  2018

ЈОШ ФОТОГРАФИЈА И ВИДЕО КЛИКНИ!

ПОКЛОН ОПШТИНЕ РУМА НАШОЈ ШКОЛИ МОНОГРАФИЈА '' РУМА У СРЕМУ КИЋЕНОМЕ '' 13.12.2018.

Општина Рума је поклонила нашој школи предивну нову монографију '' РУМА У СРЕМУ КИЋЕНОМЕ ''  2018. Приказана је  наша школа и игралиште на којем су матуранти играли свој матурски плес. Хвала!

1 RUMA MONOGRAFIJA OPSTINA POKLON 2018

ЈОШ ФОТОГРАФИЈА НА НАШОЈ ФЕЈСБУК СТРАНИЦИ!