РЕЦИТАТОРИ ЗОНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ 23.03.2019.

Зонска смотра рецитатора у Сремској Митровици одржана 23.3.2019. године на којој је нашу школу представљало 8 ученика.

Поносни смо на Нину Бобоцки, Сару Вукашиновић, Миу Матић, Зорицу Небригић, Ану Зрнић, Немању Грујичића, Ању Тубић.

Посебно честитамо Урошу Авакумовићу који ће нас представљати на Покрајинској смотри у Сечњу.

Хвала учитељицама Наташи Станић и Ирени Лазаревић и наставницама Ивани Ерцеговац и Госпи Станојевић што несебично преносе знање и граде љубав према поезији са нашим ученицима.

Честитамо родитељима и ђацима!

1 RECITATORI ZONSKO SM 2019

ЈОШ ФОТОГРАФИЈА КЛИКНИ!

ГЕОГРАФИЈА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ 10.03.2019.

Велики успех наших географа! Дана 10.03.2019. године, одржано је Општинско такмичење из географије, а наши географи остварили су запажене резултате – укупно 13 диплома!

У конкуренцији седмака пласман на окружно такмичење обезбедили су ученици: Драгана Калањ (7-3), Катарина Дупор, Анастасија Брнчић (7-4), Лазар Линцнер, Лука Ђуричић и Алекса Јевремовић (7-5). Велики успех оствариле су и ученице Ивана Станковић (7-4) и Анђела Бошковић (7-5) које су освојиле 3. место.

У конкуренцији осмака пласман на окружно такмичење обезбедили су ученици: Анђелија Радошевић, Немања Марковић и Наташа Шушуловић (8-1), док су 3. место освојили ученици Николина Честић и Игор Јањуш (8-1).

Све ово је доказ да се напоран рад исплатио, и управо због тога дугујемо велику захвалност нашој деци, њиховим родитељима и наставницима Љиљани Митровић, Радослави Јаковљевић и Николи Петровићу!

Окружно такмичење из географије одржаће се 14.04.2019. године, а до тада нашим географима желимо срећан и успешан рад, и да нас и тада као и сада обрадују са лепим вестима! Срећно!

1 GEOGRAFIJA OPSTINSKO 2019

ЈОШ ФОТОГРАФИЈА КЛИКНИ!

ТЕСТ ПРОФЕСИОНАЛНЕ ИНФОРМИСАНОСТИ ЂАКА 8. РАЗРЕДА 03.2019.

Наша школа, психолошкиња Снежана Матић Олуић и педагошкиња Зорана Лазаревић посвећене су ђацима свих разреда тако и будућем школовању осмака.
У пријатном амбијенту чека их тест професионалне информисаности и информативни разговор о професионалној оријентацији. Увек смо уз вас!

1 PROFESIONALNA TEST 8 R 2019

17.03.2019. ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ 2018/2019

Запажени разултати наших ђака на такмичењу:

Пети разред
1. место
Сузана Боснић
Милана Јанчић
Марија Дешић
Тамара Ерцеговац
Никола Радмиловић
Уна Ђуричић
3. место
Александра Иванчевић
ШЕСТИ РАЗРЕД
Стеван Јуришћ
Исидора Дојић
3. место
Матија Вуксановић
СЕДМИ РАЗРЕД
Александар Тодоровић

Честитамо!

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ 16.03.2019.

Одржано Окружно такмичењу из физике наша Катарина Дупор 7-4 је освојила друго место, а Елена Петровић 6-1 и Немања Грујичић 6-2 треће место!

Честитамо од срца деци , родитељима и наставници Снежани Керкез!

1 OKRUZNO FIZIKA SID SVI 2019

16.03.2019.Школско Такмичење ИНФОС- информатичка олимпијада основаца

Школско Такмичење ИНФОС- информатичка олимпијада основаца. Такмичење се одвија онлајн путем. Честитамо!

1 INFOS SKOLSKO 2019

Такмичење ИНФОС- информатичка олимпијада основаца пласман наших ђака на окружно такмичење:

5. разред Марија Дешић 2. место

6.разред

Илија Крајчиновић 3. место

Милица Косановић 3.место

Анђела Радуловић 3.место

Теодора Ливада 3.место

8.разред

Немања Марковић 2.место

Никола Коларовић 2.место

Немања Лукић 2.место

Новак Георгијевић 3.место

Честитамо!

ЈОШ ФОТОГРАФИЈА КЛИКНИ!

16.03.2019. У нашој школи одржано Општинско такмичење из Технике и технологије и Техничког и информатичког образовања

У нашој школи одржано Општинско такмичење из Технике и технологије и Техничког и информатичког образовања.
  Такмичара 61 ( 17 петих, 19 шестих, 15 седмих и 13 осмих ) од тога: 1 ИОП седми, 7 аутомоделара ,8 бродомоделара, 6 авиомоделара и 5  ракетних моделара.
  Такмичење се одвијало по задатку, практичан рад модела, ауто модела на полигону, бродомодела на полигону и ауто и ракетних модела на полигону.

Запажени резултати наших ученика:

5. разред

Никола Гршић 2. место и Ана Митровић 3. место

6. разред

Круна Миливојевић. Марија Митровић и Виктор Гагић 1. место

7. разред

Анастасија Брнчић 3. место

8. разред

Валентина Гагић 1. место и Милош Гојић

Честитамо свим такмичарима, менторима захваљујемо организаторима и члановима комисија.
1 TEHNICKO OPSTINSKO 2019

ДАН ЖЕНА ПРИРЕДБЕ 1-1 1-4 И 2-2 МАРТ 2019.

Заразна, креативна дечја енергија,
Спој међупредметних компетенција, љубави, труда и рада, сваке године на Дан жена!
Одељења 1/1, 1/4 и 2/2, учитељица Милице Ковачевич, Наде Турчиновић и Марије Тополић су добар пример како се спајају ликовна и музичка култура, српски језик и жеља да се један посебан дан посвети само драгим, јаким, вредним и брижним женама.

ПРЕЛЕПЕ ФОТОГРАФИЈЕ КЛИКНИ!