^Повратак

Get Adobe Flash player

У здравом телу – здрав дух

Ученици наше школе су током октобра и новембра освојили бројне награде и тиме показали да су, осим у учењу, добри и у спортским активностима. Дан за даном низали су успехе у стоном тенису, рукомету, гимнастици и футсалу.

Најпре су нас обрадовале наше стонотенисерке које су 16. 10. 2019. освојиле 3. место екипно на окружном такмичењу у Шиду. Екипу су чиниле: Тамара Катић, Милица Шарић и Тијана Вајагић , а Милица Шарац је освојила и 3. место у појединачној категорији.

CollageMaker 20191202 211149031

Потом су 15. 11. 2019. наши млади рукометаши освојили 2.место на општинском такмичењу. Своју школу представљали су: Лазар Спасојевић, Никола Тесла, Стефан Ђапић, Стефан Делић, Стефан Симић, Лука Плављанић, Лазар Карановић, Михајло Вајагић, Ђорђе Радић и Михајло Станић.

IMG-744109c473760a7b0b04d1cdd8193e12-V

Већ 23. 11. 2019. наше гимнастичарке су као такмичарке гимнастичког клуба " Ру Рит Ма" освојиле сребрну медаљу у екипној конкуренцији на републичком такмичењу у спортској гимнастици у Костолцу. Сребрне девојчице биле су: Анастасија Иконић, Милана Тркуља, Дрина Ралић, док је Милана Тркуља кући донела и сребрну медаљу у појединачној конкуренцији.

PCSIMG-cff3671262d1baa49cfccd9b3460b6c8

На крају, 29. 11. 2019, екипе наше школе у футсалу су на општинском такмичењу освојиле 1.место- девојчице : Милица Шарић, Сара Савић, Невена Хинић, Анђела Кокир, Милица Косановић, Елена Петровић, Лена Штимац, Милица Бурсаћ, Катарина Тепавац, Уна Ђуричић, Снежана Стојков и Мирјана Дробац и 2.место-дечаци: Никола Тесла, Стефан Ђапић, Стефан Владисављевић, Јован Дегенек, Немања Мандић и Филип Никшић.

CollageMaker 20191202 211344108

Све честитке нашим ученицима и наставницима Љиљани Орловић, Здравку Барићу и Маји Бреберини који су их спремали за ова такмичења!!!

Copyright © 2013. ОШ Душан Јерковић Рума Rights Reserved.