Важно обавештење о упису првака

Поштовани родитељи будућих ђака првака,

Због проглашеног ванредног стања у Републици Србији, упис у први разред школске 2020/2021. ће се обављати путем електронске поште.

Потребно је да на сајту школе кликнете на категорију "Кутак за родитеље/ Упис у први разред" и одатле преузмете анкету за родитеље. Да бисте анкету успешно преузели потребно је да сајту приступате са рачунара. Анкету можете преузети и са наше Facebook групе, а то можете учинити и са телефона и са рачунара. Након што је попуните пошаљите је на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. заједно са следећим подацима:

1. Име и презиме детета;

2. Име и презиме родитеља;

3. Адреса становања;

4. Контакт телефон.

Лекарско уверење и потврду из предшколске установе о похађању припремног предшколског програма, доставићете у августу месецу.

Уколико имате додатна питања, молимо вас да пишете на већ поменуту имејл адресу или позовeте број дежурног педагога (062/194-1003) или психолога (066/471-975).

У Руми 30. 3. 2020.                                                                            Управа школе

upis prvaka