За чистије и зеленије школе Војводине- Волим природу, волим Србију

Писали смо већ о пројекту ,,За чистије и зеленије школе Војводине" који се спроводи у нашој школи. Веома нам је важно да ученици у нашој школи, поред знања која стичу на редовним часовима, у својој школи развију и свест о важности чувања природе, јер без здраве околине ни ми не можемо бити здрави. Овог пута издвајамо за вас активности које смо спровели у току тематске недеље под називом "Волим природу- волим Србију", а све у оквиру овог великог и значајног пројекта. Тематска недеља трајала је 22. 4. - 27. 4. 2023. године и посебно смо поносни што су у њој на различите начине учествовали сви ученици и бројни наставници наше школе. Као најзанимљивије активности можемо издвојити: учешће на Фрушкогорском маратону, изложбу ликовних радова, уређење зборнице. За млађе ученике посебно интересантна је била израда тематског стрипа, а старији су се сјајно снашли на радионици ШББКББ ( шта би било кад би било ) где су заменили своје наставнике на месту предавача.

пројекат колаж