Упис првака 2022. године

Пријављивање за тестирање и упис првака званично је почело данас 1. 3. 2022. године.

Добро нам дошли!!!

Back to School Yellow Pink Poster

Подношење захтева за упис у први разред

Поштовани родитељи будућих првака,

Уколико желите да своје дете упишете у ОШ ,,Душан Јерковић“ , а територијално не припадате нашој школи, позивамо вас да дођете у школу и поднесете захтев за упис. Узимајући у обзир неповољну епидемиолошку ситуацију можете назвати број 022/472-860 у времену 11:00-16:00 часова и договорити се са педагошко-психолошком службом о термину попуњавања захтева.

Добро нам дошли!!!

Упис у први разред 2021/22.године

Данас је званично почело пријављивање ученика за упис у први разред.

Поштовани родитељи, пријављивање траје током целог марта и своје дете можете пријавити за тестирање позивом на број 022/472-860.

Сам упис почиње 1. 4. 2021. године и од докумената потребно је доставити:

1. Лекарско уверење ( уколико га не будете имали до датума тестирања, можете га доставити и након обављеног систематског прегледа).

2. Уверење о похађању предшколске установе.

3. Повести дете????.

При упису у први разред обавезне су маске за децу и родитеље.

Анкета за родитеље будућих првака

Поштовани родитељи наших будућих првака у прилогу вам се налази анкета попуњавањем које се можете изјаснити о томе какав вам вид наставе највише одговара. Анкету можете попунити до краја априла и послати на адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Attachments:
Download this file (ZA UPIS PRVAKA.doc)ZA UPIS PRVAKA.doc[ ]68 kB