Ђаци су свуда ђаци

У уторак 25. маја, имали смо прилику да угостимо представнике ОШ ,,Бранко Радичевић" са Новог Београда. Ученици одељења 7/3 учествовали су у изради иконе Светог Саве која је заједно са иконама које су радили ученици са територије румске општине била изложена у Завичајном музеју.
Своје вршњаке су у нашој школи дочекали представници ђачког парламента. Директорица, Наташа Станић, пожелела им је добродошлицу у свечаној сали, а затим су деца имала прилику да размене своје утиске о школовању у новонасталој ситуацији.
Након тога су сви заједно у пратњи својих наставника, Наталије Буквић, Марине Павловић Петров, Љиљане Бакић и Косте Стјепановића прошетали нашим градом. Културне знаменитости нашег града показивали су им и о њима причали представници Туристичке организације Рума. Након посете Борковачком језеру, наши гости наставили су ка Јазку и Врднику.
Надамо се да је ово само почетак будуће сарадње наших школа.
колаж