Посета предшколаца

Поносни смо што већ дуги низ година имамо сјајну сарадњу са УПВО "Полетарац" из Руме. Ова установа реализује пројекат под називом "Цвет најлепших књига" у оквиру којег су предшколци из објекта Коцкица дошли у посету и нашој библиотеци. Дочекала их је наша увек насмејана библиотекарка Елизабета Божић и упознала их са правилима понашања понашања у свакој библиотеци. Овом приликом су им ученице шестог разреда прочитале песму Мике Антића "Крила", а потом су заједно одиграли и игру "На слово на слово". Такође су им поделиле и огрлице-књижице које су саме направиле. Пошто знамо колико је читање битно сви предшколци су на поклон добили по једну књигу и засладили се.
Овај леп сусрет са предшколцима био је само увод за различите активности које припремамо за њих, а сви знамо колико нам је ових последњих пар година недостајало дружење са будућим ђацима првацима.
Кликом на слику погледајте како је то изгледало.
vrtić