European Menu-A Brief History of Spices

У оквиру eTwinning пројекта European menu- A Brief History of Spices, у среду 18. 1 . 2023. обележили смо Светски дан Снешка Белића. Циљ овог пројекта је да се ученици различитих европских земаља упознају са обичајима других култура у које спада и национална кухиња сваке земље. Ученици млађих разреда имали су прилику да разговарају са вршњацима из Румуније уживо преко платформе Zoom. Било је ово још једно непроцењиво искуство за наше ученике у којем су безгранично уживали. Захвалност дугујемо и представницима локалних телевизија ( Сремска телевизија и телевизија Фрушка гора) који су се одазвали на наш позив и поделили нашу причу. Више слика, као и прилог са Сремске телевизије можете видети кликом на линк.

viber slika 2023-01-20 11-05-30-820